آموزش مجازی سئو به صورت آنلاین

آموزش مجازی سئو، پس از گسترش ویروس کرونا طرفداران زیادی پیدا کرده است. دلیل آن هم استقبال گسترده مردم از خریدهای اینترنتی می باشد. در این ایام اکثر کسب و کارها به این نتیجه رسیدند که راهی به جز حضور موثر در فضای اینترنت ندارند. به همین دلیل تصمیم به راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی گرفتند. اما همانطور که می دانید، راه اندازی سایت بدون رعایت استانداردها و اصول سئو، تنها وقت تلف کردن است. به همین دلیل بسیاری از آن ها به دنبال دوره آموزش سئو هستند تا بتوانند در سریع ترین حالت ممکن در این رقابت پیروز شوند. اما متاسفانه دوره مناسبی برای آموزش مجازی سئو وجود ندارد و اکثر آن ها یا حضوری هستند و یا به صورت فیلم می باشند. به همین دلیل تصمیم گرفتم تا این دوره کاربردی را طراحی نمایم و قدم به قدم در کنار علاقه مندان به بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو باشم. امیدوارم بتوانم با این آموزش آنلاین SEO، قدمی موثر در راستای گسترش بیزینس شما بردارم. البته با کمک و همکاری خود شما…

این دوره به صورتی طراحی شده که از اولین مرحله تا آخرین مرحله با هم به جلو برویم
دوره جامع سئو ( به صورت مجازی )
0
0
0
0
روز
0
0
ساعت
0
0
دقیقه
0
0
ثانیه

ثبت نام در دوره های روزهای آینده:

اگر قصد شرکت در وبینار سئو و یا کارگاه مجازی را دارید، روز و تاریخ آن را از طریق باکس قرمز رنگ زیر بررسی نمایید. هدف کلی از این آموزش ها ، مستقل کردن شما از برون سپاری سئو می باشد. در آن ها به شما آموزش می‌دهیم چگونه با کمترین صرف پول بتوانید خودتان سئو سایتتان را انجام دهید. آموزش ها به صورت جامع می باشند و بر روی همه پلتفرم ها قابل اجرا هستند، اما در این پروژه از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده می شود. این مورد شاید برای افرادی که به دنبال سئو وردپرس هستند، جذاب تر باشد. اما اگر از سایر پلتفرم ها و یا حتی از کدنویسی های اختصاصی هم استفاده می کنید، این کلاس ها برای شما بسیار مفید خواهد بود. چون پایه و اساس سئو فنی به HTML و CSS بر میگردد که همه سایت ها بر اساس آن ها ساخته شده اند.

وبینار تحقیق کلمات کلیدی
0
0
0
0
روز
0
0
ساعت
0
0
دقیقه
0
0
ثانیه

مخاطبان دوره چه کسانی هستند و برای چه افرادی مفید خواهد بود؟

  • در این دوره آنلاین شما یاد می گیرید سایت خود را در گوگل بالا بیاورید!
  • این دوره مجازی یه صورت کاربردی طراحی شده و برای تمامی مراحل در کنار شما خواهم بود.
  • نحوه ارتباط از راه دور، هر یک روز در میان از طریق اپلیکیشن ZOOM می باشد.
  • شما حتما باید یک سایت فعال برای سئو کردن داشته باشید.

5 مزیت اصلی این دوره نسبت به سایر آموزش های سئو :

  1. یادگیری سئو در عمل و به صورت کاملا کاربردی
  2. سئو شدن سایت شما در طول مدت زمان دوره
  3. افزایش بازدید و کسب درآمد از سایت خود پس از اتمام کارگاه عملی
  4. هزینه بسیار کمتر از برون سپاری سئو سایت به سایر افراد و تیم ها
  5. اجرای بهینه سازی با اصول کلاه سفید
دوره مجازی سئو به صورتی طراحی شده که کاملا برای تمام افراد قابل فهم و کاربردی باشد. از طرف دیگر به دلیل ارتباط آنلاین و دوطرفه در آن، مشکلات در همان لحظه برطرف می شود. یعنی در پیاده سازی و اجرا به شما کمک خواهد شد. اما در کل اگر فضای کلی سئو را درک کرده باشید، به سرعت رشد شخصی شما در بهینه سازی سایت کمک خواهد کرد. اما در رشد سایت شما تاثیر مستقیمی ندارد. چون هر جا که نیاز باشد و شما توانایی اجرا را نداشته باشید، توسط بنده اجرا خواهد شد.

خیر. اما به دلیل اینکه کارگاه عملی می باشد، بهتر است که یک سایت هدفمند داشته باشید. چون پس از اتمام دوره سایت شما کاملا برای موتورهای جسجو بهینه خواهد شد و می توانید از طریق آن کسب درآمد کنید. به همین دلیل حیف است که زمان را از دست دهید و در انتهای آن بخواهید تازه کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی نمایید.

ثبت نام از طریق واتس اپ