آموزش سئو

آموزش کامل سئو از دو بخش مقدماتی و پیشرفته تشکیل شده است. درس های قسمت مقدماتی به صورت رایگان در پایین همین صفحه قابل مشاهده هستند. این موضوع را به هیچ وجه فراموش نکنید که اگر می خواهید سئو کار حرفه ای شوید ، باید در کنار یادگیری مفاهیم ذکر شده به تمرین عملی بپردازید. و این موضوع به علاقه و تلاش شما بستگی دارد.

این راهنما برای توصیف تمام جنبه های سئو | SEO طراحی شده است. از پیدا کردن کلمات و عبارات کلیدی هدفمند که باعث ایجاد ترافیک موثر برای سایت شما می شوند ، تا محبوب کردن سایت شما برای موتورهای جستجو و از طرف دیگر لینک بیلدیگ سالم که باعث رشد کسب و کار آنلاین شما می شود.

سئو سایت یا همان بهینه سازی برای موتورهای جستجو یک دنیای فوق العاده پیچیده و در حال تغییر می باشد. اما شما حتی اگر آموزش های مقدماتی آن را ببینید می توانید تفاوت بزرگی نسبت به رقبای خود ایجاد کنید. ترکیب این دوره با مجموعه آموزش حرفه ای سئو ، شما را تبدیل به یک حرفه ای در این دنیای شگفت انگیز و بی حد و مرز خواهد کرد.

امیدوارم که از این مجموعه آموزش استفاده کامل را ببرید. این را فراموش نکنید که هر سوالی در حین آموزش برایتان پیش آمد می توانید در قسمت کامنت های همان درس مطرح نمایید.

آموزش مجازی سئو

از این پس برای علاقه مندان به یادگیری از راه دور، دوره آموزش مجازی سئو را راه اندازی کرده ایم. در این دوره ها که به صورت تعاملی و از راه دور می باشند، یک پروژه عملی تعریف می شود. به این صورت که هر شخص می تواند سایت خود و کسب و کار آنلاین خود را در طول مدت دوره بهینه سازی نماید. در عمل یک تیر و دو نشان می باشد. هم یادگیری و هم اجرا بر روی پروژه عملی ! 

آموزش رایگان سئو ” دوره مقدماتی “

آموزش مقدماتی سئو برای افراد مبتدی مناسب است. این دوره شامل 10 درس می باشد. پیشنهاد می کنم حتما به مطالعه تمام درس ها بپردازید تا یک درک کامل و درست از سئو پیدا کنید

در این درس به شما آموزش می دهم که سئو چیست و چه اهمیتی دارد. اگر در سئو مبتدی هستید ، در این درس هرچه برای شروع لازم دارید را یاد خواهید گرفت

اگر موتورهای جستجو نتوانند سایت شما را پیدا کنند ، هر اقدام دیگری که بر روی سئو سایت خود انجام دهید بی فایده است و تمام زحمات شما از بین خواهد رفت. در این درس به شما یاد خواهم داد که ربات های موتورهای جستجو چگونه به داخل سایت شما می خزند و نحوه ایندکس کردن صفحات توسط آن ها به چه صورت است

همیشه درک نیازها و خواسته های مخاطب هدف یکی از مهم ترین قسمت های بازاریابی بوده ، هست و خواهد بود. با این تفاسیر در این درس یاد خواهید گرفت که چگونه مخاطبان خود را به درستی درک کنید و متوجه شوید که با چه کلمات و عباراتی به دنبال کسب و کاری در زمینه فعالیت شما می گردند. بسیار مهم است که تحقیقات کلمات کلیدی را به درستی انجام دهید تا موتورهای جستجو به شما پاداش بدهند! و پاداش آن ها چیزی به غیر از مشتریان بالقوه نیست! مشتریانی که دقیقا به دنبال محصول و خدمات شما هستند و با کمی تلاش از شما خرید خواهند کرد!

پس از تحقیق درباره کلمات کلیدی برای استفاده درست از آن ها در این درس از مجموعه آموزش های سئو یاد خواهید گرفت که چگونه طراحی سایت شما بر اساس اصول سئو خواهد بود. درباره تجربه کاربری و نحوه معماری اطلاعات یاد خواهید گرفت. و اینکه چگونه می توانید محتوایی منتشر کنید که بیشترین مخاطب را به خودش جذب کند.

دانش تکنیکال سئو به شما کمک می کند تا سایت خود را به گونه ای که موتورهای جستجو می پسندند طراحی نمایید. برای مثال بسیار مهم است که سایت شما ریسپانسیو باشد. این مورد و تمامی مسائل تکنیکال به ربات های گوگل کمک می کنند که راحت تر متوجه شوند که سایت شما در چه زمینه است تا باعث ارتقا رتبه شما شوند. به کمک متا تگ ها و ساختار درست محتوا و رعایت تمام رهنمودهایی که ربات های گوگل به ما کرده اند ، می توانیم اعتبار سایتمان را افزایش دهیم

زمانی که تمامی مطالبی که در درسهای قبلی بیان کردم را یادگرفتید و بر روی سایت خود پیاده سازی کردید ، نوبت لینک بیلدینگ می شود. با لینک سازی درست و اصولی می توانید قدرت سایت و دامنه خود را افزایش دهید. این کار باعث می شود خیلی سریعتر مطالب شما ایندکس شوند و جایگاه خود را بهبود ببخشید. لینک بیلدینگ یک پروسه بسیار پیچیده و تخصصی می باشد و به هیچ وجه توصیه نمی شود بدون کسب دانش کامل در این زمینه اقدامی انجام دهید. چون اقدامات اشتباه باعث متحمل شدن هزینه ها و ضضرهای زیادی خواهند شد. تجربه یکی از مهمترین قسمت های استراتژی لینک سازی می باشد.

آیا نیاز به خدمات سئو سایت دارید؟

اگر در کنار آموزش سئو می خواهید خدمات سئو هم دریافت کنید به لینک زیر مراجعه بفرمایید

خدمات سئو

آموزش سئو حرفه ای چه فایده ای دارد؟

آموزش سئو برای کسانی که می خواهند کسب درآمد از اینترنت داشته باشند ، یک امر واجب است. سئو یا همان بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو دریچه موفقیت هر کسب و کار اینترنتی می باشد. آیا می دانید وقتی شما سایت خود را برای اولین بار راه اندازی می کنید شبیه چیست؟ دقیقا مثل این است که در یک جزیره دور افتاده که هیچ انسانی در آن جا زندگی نمی کند ، مغازه یا دفتر کاری راه اندازی کرده اید! به هیچ وجه مشتری وارد آن نمی شود و تنها مخاطب آن خودتان هستید. در روزهای اول با ذوق و شوق هر روز وارد سایت خود می شوید و پس از مدتی با نا امیدی بی خیال کسب و کار اینترنتی می شوید. حتی ممکن است بعد از سال اول دامین خود را هم تمدید نکنید!

حالا تصور کنید که شما امکان این را داشتید که فروشگاه خود را در شلوغ ترین خیابان شهری که در آن زندگی می کنید تاسیس کنید! تمام معادلات عوض خواهد شد. شما در این فروشگاه با کمترین خلاقیت می توانید به درآمدهای شگفت انگیز برسید. چون در معرض دید همگان هستید! ولی متاسفانه یا خوشبختانه در دنیای واقعی قیمت خرید و یا اجاره همچین مغازه ای در شلوغ ترین خیابان شهر ، سرسام آور است و برای همه این فرصت وجود ندارد!

آموزش حرفه ای سئو برای تبدیل شدن به یک کارآفرین اینترنتی

خوب حالا رسیدیم به قسمت جالب بحث ! خبر خوشحال کننده این است که دنیای وب به هیچ وجه اینگونه نیست! در ابتدا که شما سایتی تاسیس می کنید دقیقا همانند تاسیس یک مغازه در جریره ای خالی می باشد. ولی جذابیت کار در این است که شما در این مسیر اگر گام های درست بردارید ، فرصت تبدیل کردن آن مغازه دورافتاده را به یک فروشگاه زنجیره ای بین المللی خواهید داشت. فروشگاهی که 24 ساعته است و 7 روز هفته مشتریان از آن خرید می کنند. یک دنیای بی حد و مرز! فکر کنم نیاز به مثال زدن در این زمینه نباشد. چون شما هر روز در حال مشاهده شگفتی های دنیای وب می باشید. شگفتی هایی که به یک پسر 14 ساله فرصت رفتن راه یک کارافرین 60 ساله را می دهد.

سئو دقیقا همان مثال بالا است ! آموزش سئو دانشی است که به شما فرصت انتقال و تبدیل مغازه بدون بازدیدتان را به یک فروشگاه معتبر و پر بازدید بین المللی می دهد. حتی فراتر از آن ! چون سئو به شما کمک می کند که تنها مخاطبان هدف به فروشگاه شما بیایند. یعنی افرادی که واقعا دنبال محصولات و خدمات شما هستند. و خودتان بهتر می دانید که تبدیل کردن مخاطبان هدفمند به مشتری بسیار آسان تر از افرادی هست که به صورت گذری در حال بازدید از فروشگاه شما هستند.

تمامی فرصت هایی که در بالا عرض کردم برای همه قابل دسترس است ولی این موضوع را نباید فراموش کنید که دنیای کسب و کار اینترنتی الفبای خودش را دارد. و تا زمانی که این الفبا را به درستی یاد نگیرید به هیچ وجه توصیه نمی کنم که وارد این فضا بشوید. چون بعد از گذراندن زمان و صرف کردن هزینه ، متوجه می شوید که هیچ دستاوردی نداشته اید.