آموزش سئو

آموزش رایگان سئو - دوره مقدماتی

سئو سایت چیست

در این درس به شما آموزش می دهم که سئو چیست و چه اهمیتی دارد. اگر در سئو مبتدی هستید ، در این درس هرچه برای شروع لازم دارید را یاد خواهید گرفت

اگر موتورهای جستجو نتوانند سایت شما را پیدا کنند ، هر اقدام دیگری که بر روی سئو سایت خود انجام دهید بی فایده است و تمام زحمات شما از بین خواهد رفت. در این درس به شما یاد خواهم داد که ربات های موتورهای جستجو چگونه به داخل سایت شما می خزند و نحوه ایندکس کردن صفحات توسط آن ها به چه صورت است

نحوه عملکرد موتورهای جستجو
کلمات کلیدی

همیشه درک نیازها و خواسته های مخاطب هدف یکی از مهم ترین قسمت های بازاریابی بوده ، هست و خواهد بود. با این تفاسیر در این درس یاد خواهید گرفت که چگونه مخاطبان خود را به درستی درک کنید و متوجه شوید که با چه کلمات و عباراتی به دنبال کسب و کاری در زمینه فعالیت شما می گردند.

پس از تحقیق درباره کلمات کلیدی برای استفاده درست از آن ها در این درس از مجموعه آموزش های سئو یاد خواهید گرفت که چگونه طراحی سایت شما بر اساس اصول سئو خواهد بود. درباره تجربه کاربری و نحوه معماری اطلاعات یاد خواهید گرفت. و اینکه چگونه می توانید محتوایی منتشر کنید که بیشترین مخاطب را به خودش جذب کند.

سئو داخلی
سئو تکنیکال

دانش تکنیکال سئو به شما کمک می کند تا سایت خود را به گونه ای که موتورهای جستجو می پسندند طراحی نمایید. برای مثال بسیار مهم است که سایت شما ریسپانسیو باشد. این مورد و تمامی مسائل تکنیکال به ربات های گوگل کمک می کنند که راحت تر متوجه شوند که سایت شما در چه زمینه است تا باعث ارتقا رتبه شما شوند. 

زمانی که تمامی مطالبی که در درسهای قبلی بیان کردم را یادگرفتید و بر روی سایت خود پیاده سازی کردید ، نوبت لینک بیلدینگ می شود. با لینک سازی درست و اصولی می توانید قدرت سایت و دامنه خود را افزایش دهید. این کار باعث می شود خیلی سریعتر مطالب شما ایندکس شوند و جایگاه خود را بهبود ببخشید.

لینک بیلدینگ

خدمات سئو سایت

برای بهبود رتبه سایت خود در گوگل و دریافت خدمات سئو، می توانید به لینک زیر مراجعه فرمایید.