کسب رتبه اول گوگل با خدمات تخصصی سئو

سئو سایت مهمترین عامل موفقیت شما در فضای اینترنت می باشد. دلیل آن هم این است که بیش از 80 درصد از کاربران اینترنت در سراسر دنیا و ایران برای شروع گشت و گذار در فضای وب از موتورهای جستجو استفاده می کنند. من با ارائه خدمات سئو به صورت تخصصی می توانم به بهینه سازی وب سایت شما کمک کنم تا بتوانید با بهبود رتبه سایت در گوگل با مشتریان هدف خود مواجه شوید. از دید بنده اولین قدم در این راه شناخت فضای کسب و کار شما می باشد. بنده با مشاوره سئو می توانم در این راه شما را همراهی نمایم. بزرگترین دستاورد جلسه مشاوره SEO این است که شناختی جامع در این زمینه پیدا خواهید کرد و پس از آن می توانید با دید باز با هر شخص و شرکتی که حس می کنید برایتان مناسب است ، برای بهبود رتبه سایت خود همکاری نمایید.

مشاوره سئو رایگان

مشاوره تخصصی سئو به همراه آموزش و اجرای آن

مشاوره سئو اولین گام برای رسیدن به قله های گوگل می باشد. پس از آن بسیار مهم است که صاحب وب سایت و یا تیمی که قرار است بر روی سایت شما کار کنند به صورت حرفه ای آموزش ببینند و سپس با دانش کامل با پشتیبانی ما به انجام سئو بپردازند. البته این امکان هم وجود دارد که اجرای آن را خودمان به صورت کامل انجام بدهیم.

خدمات من برای بهینه سازی سایت شما

در زیر می توانید انواع مختلف خدمات سئو که توسط شخص بنده انجام می شود را مشاهده بفرمایید. توجه داشته باشید که با کلیک بر روی هر کدام از عنوان ها می توانید مطالب بیشتری درباره آن مطالعه فرمایید.

آموزش جامع سئو

من برای شما و یا هر شخصی که مدیریت دیجیتال مارکتینگ سایت شما را بر عهده دارد ، دوره های اموزشی سئو طراحی کرده ام تا بتوانید از علم روز بهینه سازی سایت برای کسب و کار خود استفاده کنید. این آموزش ها به صورت کنفرانس ، وبینار و کارگاه های تخصصی برگزار می شوند.

طراحی استراتژی سئو برای کسب و کار شما

من می توانم با بررسی کامل زمینه فعالیت شما و آنالیز کامل رقبایی که در آن صنعت حضور دارند ، یک استراتژی سئو موثر برای شما ظراحی کنم تا بتوانید با اجرای گام به گام آن از رقبای خود پیشی بگیرید. حال برای اجرای استراتژی ها هم خودتان می توانید اقدام بفرمایید و هم بنده توسط تیمی که دارم می توانیم برایتان به بهترین نحو اجرا نماییم

یافتن کلمات کلیدی هدفمند

شاید به خودتان بگویید که یافتن کلمات کلیدی و یا عبارت های کلیدی آسان است و به راحتی می تواند حتی در ذهن هم آن ها را مرور کرد. ولی باید خدمتتان عرض کنم که متاسفانه به این شکل هم نیست و یک اشتباه در انتخاب درست و هدفمند ، باعث می شود کل بودجه ای که برای بهبود سایت خود در نظر گرفته اید از بین برود. شما باید بدانید که در این رقابت سنگین با چه کلمات و عباراتی مناسب تر هست که شروع کنید و چه زمانی و چگونه کلمات دیگر را اضافه نمایید.

بهینه سازی داخلی سایت

اگر سئو داخلی خود را به درستی و طبق الگوریتم ها جدید گوگل استاندارسازی کنید ، بسیار راحت تر می توانید با یک استراتژی درست و مستمر ، مورد استقبال گوگل و سایر موتورهای جستجو از جمله بینگ قرار بگیرید. سئو داخلی خود شامل بخش های مختلف است که با طراحی یک ساختار مناسب اولیه می توانید طبق هم چهارچوب به جلو پیش بروید و در مجموع از سئو خارجی آسان تر است و شما بر روی آن تسلط کامل خواهید داشت. برای on page seo نیاز است که با html هم آشنایی داشته باشید.

بهینه سازی خارجی سایت

به جرات می توانم خرمتتان عرض کنم که off page seo سا همان سئو خارجی سایت سخت ترین قسمت از SEO می باشد. در این قسمت دانش و خلاقیت و تجربه باید با هم ترکیب شوند تا یک اثر ماندگار و موفق را خلق نمایند. هر کدام از این 3 پارامتر وجود نداشته باشد مطمئن باشید که نتیجه مورد نظرتان را نخواهید گرفت ! و بدتر از همه اینکه اگر استراتژی های سئو خارجی به درستی طراحی و اجرا نشوند ، می توانند ضربه های جبران ناپذیری به کسب و کار اینترنتی شما بزنند. به همین دلیل حتما توصیه می کنم در این زمینه آگاهانه و با درایت قدم بردارید.

طراحی استراتژی لینک بیلدینگ

متاسفانه خیلی از افرادی که می خواهند کار یئو انجام دهند ، اولین قدمی که به ذهنشان می رسد خرید بک لینک می باشد. و نمی دانند با این کار چه ضربه بزرگی به سایت خود وارد می کنند. خرید بک لینک یکی از حساس ترین کار های در پروژه SEO سایت ها می باشد. به طوری که اگر با استراتژی درست و هدفمند اجرا شود می تواند به شدت به موفقیت پروژه کمک کند و اگر کمی اشتباه انجام شود می تواند کل پروژه را زیر سوال ببرد و باعث جریمه شدن شما از طریق گوگل و موتورهای جستجو شوید. جریمه ای که جبران آن بسیار سخت و زمان بر است. به اصطلاح به آن پنالتی شدن سایت می گویند.

نحوه همکاری من برای انجام سئو سایت شما به چه صورت خواهد بود؟

آیا نیاز به خدمات سئو سایت دارید؟

اگر قصد گسترش کسب و کار خود در فضای وب را دارید همین حالا می توانید از طریق لینک زیر با من در ارتباط باشید تا پاسخگوی سوالات شما عزیزان باشم

با من در ارتباط باشید