مشاوره سئو

اگر وب‌سایت شما در نتایج جستجو گوگل رتبه های برتر را ندارد، خدمات مشاوره سئو ما برای کسب و کارتان به شدت تاثیرگذار می باشد.

مشاوره سئوی ما، وب سایت شما را برای موفقیت در جستجوی ارگانیک در صدر نتایج گوگل قرار می دهد. با اجرای استراتژی های قدرتمند، سایت شما به خوبی دیده خواهد شد و افزایش فروش و سرنخ آنلاین با کیفیت را تجربه خواهید کرد.
نمایش ویدیو درباره خدمات مشاوره سئو سایت

خدمات مشاوره سئو

خدمات مشاوره سئو سایت به بیزینس شما کمک می کند تا با جذب ترافیک هدفمند آنلاین و بهبود جایگاه سایت در موتورهای جستجو، از رقبایتان پیشی بگیرید.

 با توجه به رقابت فراوان در فضای دیجیتال، داشتن یک استراتژی سئو قوی می‌تواند تفاوت زیادی در موفقیت و شناخت سایت شما داشته باشد. 

برای استفاده از استراتژی های اصول بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو و استفاده از تکنیک‌ها موثر و درست، می توانید از مشاوره سئو سایت استفاده کنید. برای این کار تنها کافیست فرم را پر نمایید تا با شما در ارتباط باشیم. اگر هم مایل به یادگیری این دانش جذاب هستید، می توانید دوره های سئو سایت را بررسی نماید.

چرا بهتر است از خدمات مشاوره سئو استفاد کنید؟

مشاوره سئو سایت به شما کمک می کند تا به وسیله بهینه سازی سایت خود، رتبه و جایگاه بهتری در نتایج جستجو به دست آورید. آن هم بدون اتلاف وقت و بودجه شما!

مشاور سئو در عمل با تجربه ای که طی سال ها از طریق پروژه های مختلف به دست آورده است، مناسب ترین استراتژی ها را برای سئو سایت شما ارائه می دهد. اگر مایل به دریافت خدمات مشاوره سئو سایت هستید، فرم مورد نظر را پر کنید تا با شما در ارتباط باشیم.

مشاوره سئو

این مشاوره در عمل نقشه راه برای موفقیت در سئو سایت شما می باشد

پس از مشاوره، تیم ما نقشه ای برای بهبود سئو سایت شما ترسیم می‌کند، با اولویت بر آنچه که بیشترین تأثیر را در کوتاه‌ترین زمان خواهد داشت. نقشه راه ما اهداف شما و رتبه بندی کلمات کلیدی فعلی را در نظر می گیرد و شامل استراتژی های سئو کوتاه مدت و بلند مدت می شود. اما در هر حالت اقدامات اصولی را در نظر می گیریم. در زیر یک سری از اقدامات ما را مشاهده می کنید:

1. آنالیز دقیق سایت شما

ابتدا سایت شما را عمیقاً بررسی می کند تا فرصت ها و زمینه های بهینه سازی موتورهای جستجو را برای اصلاح پیدا کنیم. بررسی های ما تمام جنبه های سئو را پوشش می دهد، از جمله سئو داخلی، محتوا، سئو خارجی، نحوه استفاده از تگ های HTML، بک لینک ها، ساختار سایت و موارد دیگر. یک سری موارد هم مانند بهینه‌سازی تگ‌های عنوان، توضیحات متا، اصلاح صفحات 404، لینک‌های شکسته و تنظیمات سایت به شما گفته می شود تا مسیر رسیدن رتبه‌ های برتر برایتان هموار شود.

2. تحقیق کلمات کلیدی ارزشمند

برای ایجاد طرحی برای دستیابی به رتبه های برتر و ایجاد ترافیک بیشتر در موتورهای جستجو، مشاوران سئوی ما تحقیقات عمیقی در مورد کلمات کلیدی انجام می دهند تا تعیین کنند که کدام کلمات کلیدی برای هدف قرار دادن منطقی تر هستند. تجربه گذشته ما، کار با مشاغل در صنایع مختلف، به ما این امکان را می‌دهد تا مواردی که در عمل اثبات شده اند را ارائه دهیم تا مشاوره سئو ارزشمندی را تجربه کنید. اگر کلمات کلیدی به درستی انتخاب نشوند، تنها وقت و بودجه خود را به هدر می دهید.

3. لینک سازی و مشاوره پروفایل لینک

بک لینک ها می توانند یک سایت را ایجاد یا خراب کنند. با استفاده از ابزارهای مختلف، پروفایل بک لینک شما را تجزیه و تحلیل می کنیم تا مشخص کنیم که آیا لینک های فعلی به رتبه بندی سایت شما کمک می کنند یا آسیب می رسانند. سپس ما طرحی را برای اصلاح، بهبود لینک های موجود شما ارائه خواهیم کرد. علاوه بر آن یک نقشه راه برای لینک سازی چند ماه آینده در اختیارتان قرار می دهیم تا طبق زمان بندی آن به صورت قدم به قدم لینک سازی های قدرتمند و اصولی انجام دهید.

4. لینک سازی با کیفیت بالا

هنگامی که تیم ما لینک های ورودی و بک لینک های شما را بررسی کرد، فرصت های منحصر به فرد برای ایجاد لینک های جدید سایت شما را بررسی خواهیم کرد. در هر کمپین ایجاد لینک، مشاوران سئو ما برای بک لینک های با کیفیت تلاش می کنند، و از ساختن لینک به صورت انبوه و با کیفیت پایین پرهیز می کنیم. ما صنعت، خدمات و فرصت‌های مختلف را برای طرح‌بندی یک پلن لینک‌سازی قدرتمند در نظر می‌گیریم. اگر هم مایل باشید، خودمان می توانیم در پیاده سازی آن ها به شما کمک کنیم.

5. مشاوره طراحی مجدد وب سایت

اگر قصد دارید سایت خود را دوباره طراحی کنید، به مشاوره سئو نیاز دارید. طراحی مجدد بسیار فراتر از موارد بصری است و فرصتی عالی برای ایجاد سایت مورد علاقه موتورهای جستجو است. اگر کسب‌وکار شما درگیر طراحی مجدد است یا این مورد را در نظر دارد، مشاوران ما در این زمینه می توانند راه حل های ارزشمندی را به شما ارائه دهند تا بتوانید این کار را به صورت اصولی انجام دهید. این کار اگر به صورت اصولی انجام نشود، به سئو سایت شما به شدت آسیب می زند. اما اگر اصولی انجام شود، به شما کمک هم می کند.

6. گزارش ماهانه عمیق

یکی از مهم‌ترین جنبه‌های یک کمپین سئو موفق، ارزیابی نتایج و ارزیابی آن با برنامه‌های از پیش تعیین شده می باشد. با به‌روزرسانی‌های الگوریتم گوگل باید سایت شما به صورت منظم بررسی شود. اگر داده ها را بررسی نکنید، در عمل به صورت کورکورانه در حال سئو سایت هستید. گزارش ها به شما کمک می کنند تا به درک درستی از اقدامات بهینه سازی سایت خود برسید. متوجه خواهید شد که راه را درست می روید یا خیر! مشاوران سئوی ما به شما در بررسی گزارش و برنامه های ماه بعد کمک می کنند.

مشاور سئو سایتی که کار می کند!
مشاور سئو سایتی که کار می کند!

یک مشاور سئو سایت چه اقداماتی انجام می دهد؟

یک مشاور سئو با تیم و یا شخص شما برای ارائه استراتژی و ایده های سئو کار می کند. ما همچنین می توانیم در صورت نیاز به اجرای سئو هم کمک کنیم. یک مشاور متخصص با تیم داخلی شما همکاری خواهد کرد تا یک برنامه ایجاد کند و به عبارتی نقشه راه شخصی سازی شده را در اختیارتان قرار دهد. هدف این است که کلمات کلیدی خود را به بالای موتورهای جستجو برسانید و ترافیک هدفمند سایت خود را افزایش دهید. یک مشاور به شما کمک می کند تا اقدامات سئو شما با بازگشت سرمایه مثبت همراه شود.

سوالات متداول مشاوره سئو

خدمات مشاوره SEO چه کمکی به شما می کند؟

خدمات مشاوره SEO باعث افزایش رتبه سایت شما در نتایج جستجو می شود. سپس با افزایش ترافیک ارگانیک کمک به افزایش درآمد کسب و کارتان می کند.
خدمات مشاوره سئو ما شامل همه مواردی است که برای به دست آوردن درک بهتر از موتورهای جستجو دارید. بعد از مشاوره می دانید که مسیر راه شما چیست و نحوه پیاده سازی آن به چه صورت است. هر وب سایت متفاوت است، بنابراین هر برنامه و نقشه ای نیز متفاوت است. 

چه زمانی نتایج حاصل از سئو یا خدمات مشاوره را مشاهده خواهم کرد؟

در صورت پیاده سازی نقشه راهه ارائه شده توسط مشاور سئو، حدودا بین 6 الی 12 ماه نتایج مورد نظر را مشاهده خواهید کرد. البته تغییرات تقریبا از ماه سوم هم قابل مشاهده هستند اما هنوز با تارگت های تعیین شده فصله دارند. در کل باید بدانید که کسب نتایج در سئو می‌تواند به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد. از جمله رقابت در زمینه فعالیت شما، سن دامنه،  رتبه‌بندی فعلی سایت شما، لینک سازی ها، تجربه کاربری، محتوا،  اقدامات قبلی و فعلی شما و بسیاری از گزینه های دیگر...! پیشنهاد می کنم اگر زمان کافی دارید، علاوه بر مشاوره، مطالب آموزش سئو را هم مطالعه فرمایید.

دریافت مشاوره

برای دریافت مشاوره سئو کافیست فرم زیر را پر کنید تا شرایط به ایمیلتان ارسال شود.

دریافت مشاوره

برای دریافت مشاوره سئو کافیست فرم زیر را پر کنید تا شرایط به ایمیلتان ارسال شود.